Zwemmen in het Berghuizerbad

Zwemmen in gemeente Heerde

Zwemmen in een warm zwembad in het Noorden van de Veluwe kan elke dag in het Berghuizerbad in Wapenveld. Gelegen aan de rand van de Veluwse bossen vind je het Berghuizerbad met warme baden, een glijbaan en een wedstrijdbad. 

Vrij zwemmen in Wapenveld

Elke dag kan je vrij zwemmen in Wapenveld. De openingstijden van het Berghuizerbad in Wapenveld voor vrijzwemmen zijn als volgt:

  • Maandag 18:30 - 20:00 uur
  • Dinsdag 9:00 - 10:15 uur en 18:30 - 20:00 uur
  • Woensdag 10:00 - 11:00 uur
  • Donderdag 18:30 - 20:00 uur
  • Vrijdag 7:15 - 8:15 uur
  • Zaterdag 10:00 - 13:30 uur
  • Zondag 9:00 - 14:30 uur

Lessen in het Berghuizerbad

In het Berghuizerbad worden zwemlessen gegeven. Daarnaast kan je nog veel meer lessen volgen, zoals aquarobics, aquajogging, aquasportief, zwangerschapszwemmen, beweging voor ouderen, aquavaria, aquabootcamp en baby- en peuterzwemmen. Hier vind je alle tijden van de lessen voor het zwemmen in het Berghuizerbad in Wapenveld. 

Waar is het zwembad in Heerde?

Berghuizerbad
Revelingseweg 2, 8191 KR Wapenveld

Tarieven vrij zwemmen

Toegang tot het Berghuizerbad voor vrijzwemmen is gratis voor kinderen onder 2 jaar oud. Jeugd van 2 tot 14 jaar betaalt € 5,10 en ouder dan 14 jaar betaal je € 6,50 voor het vrij zwemmen. Alle tarieven voor vrij zwemmen vind je op berghuizerbad.com, zoals 10-badenkaarten, 25-badenkaarten en jaarkaarten. 

Schaapjes tellen

Heerde is een schaapskudde rijk. De herder trekt er vrijwel dagelijks op uit met de schapen en twee honden die hem assisteren. Hun uitvalsbasis is de schaapskooi in het glooiende heidegebied Renderklippen.

 

LEES MEER