Dia- en Film avond "Oud Wapenveld"

Werkgroep "Oud Wapenveld"

De werkgroep "Oud Wapenveld" van de “Heerder Historische Vereniging“ organiseert op dinsdag 31 oktober en woensdag 8 november haar jaarlijkse dia- en videoavond in “De Rots” in Wapenveld. Ook dit jaar weer op verschillende weekdagen zodat een ieder in de mogelijkheid is deze te bezoeken.

Thema

De onderwerpen die dit jaar vertoond worden zijn als film: De reconstructie van de Klapperdijk in 1993 en een stuk voetbal historie van WZC vanaf 1947. Als dia's vanuit diverse plaatsen in Wapenveld hoe het er vroeger uitzag en nu vandaag. Kortom: Prachtige historische beelden.

Locatie en tickets

De locatie, “De Rots” is een gebouw van de Petruskerk aan de Kwartelweg 9 te Wapenveld waar al een aantal jaren de voorstellingen worden gehouden. De ingang is aan de Valkstraat. Op beide avonden is de aanvang om half acht, de zaal is open vanaf zeven uur. Om te voorkomen, dat de zaal te klein zal zijn voor het grote aantal bezoekers wat elk jaar op deze avonden afkomt, is het nodig hiervoor gratis kaarten af te halen. Deze kaarten kunnen opgehaald worden bij de Boer’nschuure, aan de Stationsweg in Wapenveld tijdens de openingsuren.

Informatie
  • Dinsdag 31 oktober 2023 en woensdag 8 november 2023.
  • De aanvang is 19:30 uur. De zaal is open om 19:00 uur.
  • Toegangskaarten zijn vanaf half oktober gratis te verkrijgen bij winkel de Boer'n schuure, Stationsweg 32, Wapenveld tijdens de openingsuren.
  • Locatie Petruskerk: Kwartelweg 9, Wapenveld. Ingang: Valkstraat.
  • Informatie over de werkgroep op oudwapenveld.nl.